vampir 0

Vampirët ekzistojnë, ja provat (Video)

Si duket, vampirët ekzistojnë me të vërtetë. Këtë tani e dëshmon një videoincizim, ku shihet sesi një njeri kalon para një pasqyre, pa iu dukur

February 06, 2016 GRAVITETI+
kontinjer 0

Mori një goditje nga kontejneri! Po, po, nga kontejneri (Video)

Ben Garner (24) nga Britania e Madhe është djaloshi i cili u përpoq të bëjë një punë të mirë dhe të vendos kontejnerin në vendin

February 06, 2016 GRAVITETI+
lodra 0

Politikanin e godasin me lodër seksi: Po e përdhunon këtë vend! (Video)

  KUJDES: PAMJE ME PERMBAJTJE SEKSUALE Ky është momenti kur një politikan goditet në fytyrë me një lodër seksi nga një protestuese. Steven Joyce, një

February 05, 2016 GRAVITETI+
balena 0

Balena kërkon ndihmë nga peshkatari (Video)

Balena sillej rrotull varkës, futej dhe dilte nga uji në kërkim të ndihmës, për t’ia larguar nga goja një qese të plastikës. Peshkatarët filmuan skenën

February 05, 2016 KURIOZITETE
zemra Comments Off on Ja si mbahet zemra në jetë edhe pse është jashtë trupit (Video)

Ja si mbahet zemra në jetë edhe pse është jashtë trupit (Video)

February 02, 2016 GRAVITETI+
dron Comments Off on Policia holandeze përdorë shqiponjat për të rrëzuar dronët (Video)

Policia holandeze përdorë shqiponjat për të rrëzuar dronët (Video)

Policia holandeze ka vendosur që për zgjidhjen e problemeve me dronë ti drejtohet nënës natyrë. Për këtë arsye, ata i janë kthyer gjuetarëve fluturues, shqiponjave,

February 02, 2016 KURIOZITETE
qeni Comments Off on Qeni hero, shpëton pronarin nga gjarpri i dytë më helmues në botë (Video)

Qeni hero, shpëton pronarin nga gjarpri i dytë më helmues në botë (Video)

Një person i cili kishte vendosur që të relaksohej në kopshtin e tij duke pirë birrë ishte i jo i vetëdijshëm që ishte shumë pak

February 02, 2016 GRAVITETI+
mishi Comments Off on Çfarë ndodh me mishin e skaduar, pamjet që shokuan Serbinë (VIDEO)

Çfarë ndodh me mishin e skaduar, pamjet që shokuan Serbinë (VIDEO)

Punëtori i një fabrike të mishit në Serbi ka vendosur të denoncojë ish-punëdhënsin e tij, i cili përpunon në formë sallamesh mishin i cili ka

February 02, 2016 LAJME
kazino Comments Off on Kujdes pamje të rënda, ja çfarë ndodh në kazino (Video)

Kujdes pamje të rënda, ja çfarë ndodh në kazino (Video)

February 02, 2016 GRAVITETI+
Back to Top Copyright © 2011 -2016 Created by ThemeSector, Powered by WordPress.