Browsing Category

LAJME

mishi Comments Off on Çfarë ndodh me mishin e skaduar, pamjet që shokuan Serbinë (VIDEO)

Çfarë ndodh me mishin e skaduar, pamjet që shokuan Serbinë (VIDEO)

Punëtori i një fabrike të mishit në Serbi ka vendosur të denoncojë ish-punëdhënsin e tij, i cili përpunon në formë sallamesh mishin i cili ka

February 02, 2016 LAJME
isis Comments Off on “Dy nga të arrestuarit e Deçanit, lidhje me ISIS” (VIDEO)

“Dy nga të arrestuarit e Deçanit, lidhje me ISIS” (VIDEO)

Prokuroria e Pejës ka ngritur dyshimet e saj se dy nga të arrestuarit në afërsi të manastirit të Deçanit kishin qenë pjesë e luftës në

February 02, 2016 LAJME
mut Comments Off on Familjarët e të djegurve të Pogradecit i bërtasin ministrit Beqja: “Rracë m..” (video)

Familjarët e të djegurve të Pogradecit i bërtasin ministrit Beqja: “Rracë m..” (video)

Një përplasje e fortë verbale ka ndodhur midis familjarit të njërit prej të lënduarve rëndë që ndodhet në repartin e Djegie Plastikës në QSUT dhe

February 02, 2016 LAJME
uck1 Comments Off on Ish-luftëtari i UÇK-së ka një amanet: Kur të vdes, të mos prehet te Varrezat e Veteranëve (Video)

Ish-luftëtari i UÇK-së ka një amanet: Kur të vdes, të mos prehet te Varrezat e Veteranëve (Video)

Lirinë për të cilën luftoi, Beqir Krasniqi, po e gëzon me vend pune. Ai e kryen detyrën e zyrtarit për punë sociale në Kaçanik. Por,

January 14, 2016 LAJME
shkolla Comments Off on Shkolla që frikëson nxënësit (Video)

Shkolla që frikëson nxënësit (Video)

January 14, 2016 LAJME
minarja2 Comments Off on Era e hedh në tokë minaren e xhamisë (Foto)

Era e hedh në tokë minaren e xhamisë (Foto)

Erërat e fuqishme të natës së mbrëmshme e kanë dëmtuar edhe xhaminë e lagjes Kobajë në Prizren. Bazuar në pamjet e dërguara nga shikuesit tanë,

January 12, 2016 LAJME

A ju ndodh kjo shpesh kur e keni celularin në xhep?

9 nga 10% e njerëzve vuajnë nga sindromi “fantazmë” i vibrimit – kur ata gabimisht mendojnë se celulari i tyre është duke vibruar në xhep,

January 12, 2016 LAJME

U turpërua në dasmë, kur aksidentalisht e zhveshi nusja (Video)

Në shumicën e dasmave, mysafirët e shikojnë nusen dhe ia admirojnë fustanin e bukur. Por, në një dasmë në Indi, fokusi ka qenë tek “fustani”

January 12, 2016 LAJME
Back to Top Copyright © 2011 -2016 Created by ThemeSector, Powered by WordPress.